Author: t***h
Date:
Review: quá đẹp luôn 👍
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Price: 34.000₫
Original Price: 45.000₫
| Material | Plastic |
| Closure Type | No-closure |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Oval |
| Style | Simple |
| Festivals | New Year |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 6.5 cm |
| Chiều dài | 9.1 cm |
| Chiều rộng | 9.1 cm |
| SKU | sb2305246285655141 |
Author: t***h
Date:
Review: quá đẹp luôn 👍
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: s***1
Date:
Review: I am a new person in organizing my makeup and shein basic saved my money a lot. These lipstick storage has non slip stickers at the bottom which makes the box sturdy and non slippery and keep them in their place. these are quite heavy compared to local makeup storage. very high quality and sturdy. I am waiting for them to be restocked so that I can buy more of them. 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: r***4
Date:
Review: Such a good product for storage. I have my essential oils & some lip sticks
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: D***a
Date:
Review: Good quality and very useful
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm